Przyłącza sygnałowe

Aby uniknąć problemów związanych z wypuszczonymi kablami na podłogę lub biurko, wiecznie przeszkadzającymi i narażonymi na uszkodzenie, stosuje się odpowiednie zestawy przyłączy sygnałowych. MAGBAR System zajmuje się produkcją różnego rodzaju przyłączy. Począwszy od ściennych, poprzez nabiurkowe w postaci wysuwanej wieży, schowanej kasety pod blatem czy otwieranego modułu nablatowego, a skończywszy na instalowanych wpodłogach technicznych, tzw. przylączy podłogowych.

Każda instalacja wiąże się z innymi wymaganami klienta oraz różnymi możliwościami technicznymi. MAGBAR System podchodzi kompleksowo do wymagań stawianych przez rynek i od zebrania wszelkich wytycznych i ewewntualnych "oględzin" miejsca instalacji - doradza klientowi najlepsze dla Niego rozwiązanie.

MAGBAR System bazując na wiedzy i doświadczeniu produkuje przyłącza z najwyższej klasy pólproduktów tak, aby klient był z nich zadowolony nie tylko w dniu odbioru, ale również i w kilka lat po instalacji.ekrany projekcyjne - instalacje audiowizualne - nagłośnienie Wrocław - Projektory - przyłącza audiowizualne - Wyposażanie sal konferencyjnych