Podłogowe

Nieodzownym elementem każdej instalacji ze sprzętem multimedialnym powinno być odpowiednie przyłącze audiowizualne. Jest to element, który nie tylko zapewnia wygodę podczas podłączania sprzętu (np. projektora), ale także poprawia estetykę pomieszczenia (ponieważ eliminuje konieczność stosowania długi przewodów, które zaśmiecają pomieszczenie).

Przyłącza audiowizualne umożliwiają podłączenie wszystkich urządzeń multimedialnych i systemów sterowania. Mogą być dowolnie konfigurowane i rozszerzane o kolejne moduły, które występują w wersji z gotowymi wtykami jak i przygotowanymi do profesjonalnego lutowania.

Przyłącza audiowizualne podłogowe pozwalają na zamontowanie dowolnego rodzaju gniazd w podłodze np. na środku sali. Dzięki temu, aby podłączyć w tym miejscu urządzenie nie musimy przeciągać przez pomieszczenie dodatkowych kabli. Najczęściej występują w formie specjalnej puszki podłogowej - największą zaletą tego typu przyłączy jest fakt, że jeżeli nie są one potrzebne, możemy odłączyć kable i zamknąć przyłącze tak, aby było ono prawie niewidocznym elementem podłogi, przy jednoczesnym bezpieczeństwie gniazd przed uszkodzeniem. Wykonujemy również przyłącza w formie słupka wolnostojącego z potrzebnymi gniazdami, który może zostać umieszczony np. w pobliżu katedry lub biurka.

Przyłącza podłogowe idealnie sprawdzają się w dużych salach konferencyjnych, w których często są stosowane różne konfiguracje ustawienia stołów, czy też salach koncertowych, gdzie np. ekipy telewizyjne podłączają się w różnych miejscach sali.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju przyłącza audiowizualne, dzięki czemu możemy zastosować najbardziej optymalne rozwiązania dla danego pomieszczenia.

 


ekrany projekcyjne - instalacje audiowizualne - nagłośnienie Wrocław - Projektory - przyłącza audiowizualne - Wyposażanie sal konferencyjnych