O nas

MAGBAR System jest firmą produkcyjno-usługowo-handlową. Zajmujemy się produkcją akcesoriów do montażu sprzętu audiowizaulnego. Lata doświadczeń pracy w branży audiowizualnej oraz ciągły wzrost wymagań klientów, rozszerzyło ofertę i działalności firmy MAGBAR System o produkcję akcesoriów AV. Znajdą się tutaj: przyłącza sygnałowe, uchwyty do projektorów, sterowniki ekranów, rolet i oświetlenia oraz inne akcesoria na potrzeby konkretnych realizacji. MAGBAR System współpracuje z firmami w zakresie podwykonastwa instalacji sprzętu jak i z klientami indywidualnymi świadcząć usługi doradztwa, sprzedaży oraz montażu. Proponuje kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych oraz kina domowego. Firma ma siedzibę we Wrocławiu, lecz działa na terenie całej Polski.

MAGBAR System specjalizuje się w projektowaniu i wyposażaniu w sprzęt audiowizualny sal konferencyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych itp. W ofercie znajdują się również żaluzje i rolety do zaciemniania pomieszczeń. Firma zajmuje się także wyposażaniem sprzętu AV na konferencje, szkolenia oraz pełną obsługę AV imprez zamkniętych i plenerowych.

 ekrany projekcyjne - instalacje audiowizualne - nagłośnienie Wrocław - Projektory - przyłącza audiowizualne - Wyposażanie sal konferencyjnych